StoryEditor

Na Slovensku vznikla nová web stránka pre rodičov

16.11.2012, 04:00
Autor:
(dia)(dia)
Pred pár dňami bol uvedený do prevádzky prvý slovenský on-line denník pre rodičov www.dennikbabatka.sk. Jeho cieľom je ponúknuť bezpečné a praktické prostredie na uchovávanie toho najcennejšieho – spomienok.
Pred pár dňami bol uvedený do prevádzky prvý slovenský on-line denník pre rodičov www.dennikbabatka.sk. Jeho cieľom je ponúknuť bezpečné a praktické prostredie na uchovávanie toho najcennejšieho – spomienok. Po prvých 48 hodinách od spustenia stránka evidovala 50 denníkov, počet registrovaných už presiahol 100.

„Narodenie, prvý úsmev, prvý zub, prvé slová, prvé kroky, ale aj prechádzky či príjemný deň doma. To všetko sú momenty, na ktoré nechceme zabudnúť. Denník bábätka umožňuje zaznamenať ich ľahko, rýchlo a bezpečne, tak, aby spomienky aj po rokoch vyčarili na perách úsmev,” hovorí Marína Fintorová, majiteľka stránky.

Po jednoduchej registrácii majú používatelia možnosť vytvárať ľubovoľný počet individuálnych denníčkov pre svoje deti, alebo vytvoriť jeden spoločný. Denník je súkromný, s vysokým dôrazom na bezpečnosť dát, to však neznamená, že si ho musia rodičia nechať pre seba. Zdieľaním je umožnené nahliadnuť do denníčka aj blízkym, ktorí môžu prezerať fotoalbumy, sledovať napredovanie bábätka a komentovať jeho krôčky. Denník tak pomáha zaznamenať životný príbeh nielen dieťaťa, ale aj ľudí okolo neho.

Na rozdiel od knižných ekvivalentov, www.dennikbabatka.sk umožňuje zaznamenávať udalosti odkiaľkoľvek, stačí mať prístup na internet. Denník bábätka je poskytovaný bezplatne, podmienkou je iba registrácia na stránke.

Sekcie stránky dennikbabatka.sk:


Môj denníček:
Priestor na prospievanie a rast; míľniky, zážitky, kamaráti, miesta, oslavy, prechádzky.
Moje fotky:
Fotogaléria s ľahkou editáciou a veľkoformátovým prezeraním fotiek.
O mne:
Prehľadný sumár informácií na jednom mieste, ktorý rastie s bábätkom.
Grafy – ako rastiem:
Grafické spracovanie údajov o hmotnosti a výške s porovnaním s populáciou.
Moji najbližší:
Príbuzní a kamaráti s povolením čítať a komentovať denníček.
Tipy a triky:
Množstvo stručných tipov pre život s bábätkom.

 

Foto: sxc.hu

menuLevel = 2, menuRoute = dia/zdravie, menuAlias = zdravie, menuRouteLevel0 = dia, homepage = false
02. jún 2023 07:17